iWesele.pl

Sala weselna Wieliczka

Wybór sali weselnej w mieście jest zdecydowanie jedną z najbardziej istotnych decyzji jaka jest nowożeńcami. Każdego roku stale rośnie liczba miejsc w mieście , które oferują zorganizowanie imprez weselnych, w konsekwencji jest w czym wybierać. Jednak niejednokrotnie uświadamiamy sobie, że im większy wybór, tym ciężej podjąć decyzję. W końcu sala weselna w mieście powinna być tą wyśnioną.

Ważne jest, by podczas podejmowania decyzji sali weselnej w mieście pamiętać o sprawach organizacyjnych, tj. liczbie gości weselnych, położeniu sali weselnej, opcji przenocowania gości, a także o koszcie wynajmu sali weselnej. Warto jest również zwrócić uwagę na możliwość zapewnienia przez właścicieli sali weselnej w mieście dodatkowych atrakcji, jak np.: catering weselny, czy dekoracja sali weselnej. W tym temacie pędzimy Wam z pomocną dłonią! Z naszą pomocą znajdziecie najlepsze sale weselne w miejscowości i okolicach.
0 +
Miast
0 +
Sal weselnych
0 +
Zadowolonych klientów

Sale weselne

Wieliczka

Miasteczko Wieliczka to miasto, które znajduje się w południowej Polsce, województwo Małopolskie, kod pocztowy 32-020. Miasto należy do powiatu wielickiego. Powierzchnia zajmuje 13,4 km2.

Historia założenia jest ciężka do ustalenia. Pierwsze wzmianki wskazują na długoletnią historię, która powiązana jest z licznymi okolicznymi obyczajami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku 1290. Liczba mieszkańców miejscowości Wieliczka sięga ok. 22 946. Bezrobocie tu jest umiarkowane i osiąga szacunkowo wartość 5%. W miasteczku Wieliczka gęstość zaludnienia wynosi 1 711,1 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 12, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od KWI.

Miejscowość Wieliczka leży niedaleko takich metropolii, miast i wsi jak: Myślenice (19,3km), Skawina (16,9km) , Sułkowice (25,1km) , Świątniki Górne (9,9km), Kraków (12,2km), Dobczyce (11,9km) , Niepołomice (12,7km).

W każdej porze roku Wieliczka i okolica przyciąga turystów oferując ogrom rozrywek. Znajduje się tu wiele atrakcyjnych miejsc, które budują wyjątkowy klimat miejscowości. Wieliczka posiada jeden z najciekawszych i najpiękniejszych krajobrazów. W miasteczku Wieliczka i okolicy położonych jest sporo pomników przyrody, terenów zielonych w tym również parków. Miejscowość Wieliczka zapewnia komfortowe warunki zarówno do życia, jak i dla odwiedzających.