iWesele.pl

Sala weselna Wierzchosławice

Decyzja dotycząca sali weselnej w mieście jest z pewnością jedną z najważniejszych decyzji jaka jest nowożeńcami. W każdym roku ciągle rośnie liczba obiektów w mieście , umożliwiających zorganizowanie imprez weselnych, więc jest w czym wybierać. Niestety niejednokrotnie okazuje się, że im większy wybór, tym trudniej zdecydować. W końcu sala weselna w mieście musi być tą wymarzoną.

Istotne jest, by w trakcie podejmowania decyzji sali weselnej w mieście pamiętać o sprawach logistycznych, tj. liczbie gości weselnych, lokalizacji sali weselnej, możliwości noclegu gości, jak również o kwocie wynajmu sali weselnej. Warto jest również zwrócić uwagę na opcję zapewnienia przez organizatorów sali weselnej w miejscowości dodatkowych atrakcji, jak np.: catering weselny, czy dekoracja sali weselnej. W tym temacie pędzimy Wam z pomocną dłonią! Z naszą pomocą znajdziecie najlepsze sale weselne w mieście i okolicach.
0 +
Miast
0 +
Sal weselnych
0 +
Zadowolonych klientów

Sale weselne

Wierzchosławice

Miasteczko Wierzchosławice to miasteczko, które znajduje się w południowej Polsce, województwo Małopolskie, kod pocztowy 33-122. Miasteczko należy do powiatu tarnowskiego. Powierzchnia zajmuje 75,2 km2.

Historia powstania jest ciężka do ustalenia. Pierwsze zapiski wskazują na wieloletną historię, która związana jest z wieloma okolicznymi obyczajami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miasta Wierzchosławice sięga ok. 10 808. Bezrobocie tutaj jest nie za wysokie i osiąga szacunkowo wartość 5%. W miasteczku Wierzchosławice gęstość zaludnienia wynosi 143 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 14, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od KTA.

Miasteczko Wierzchosławice leży blisko takich miejscowości jak: Dębno (12,4 km), Pleśna (11,0 km) , Żabno (12,8 km) , Wojnicz (7,0 km), Tarnów (9,5 km), Radłów (7,1 km) , Borzęcin (10,7 km).

W każdej porze roku Wierzchosławice i okolica przyciąga turystów zapewniając dużo atrakcji. Położonych jest tu masa ciekawych miejsc, które budują wyjątkowy klimat miasta. Wierzchosławice posiada jeden z najbardziej interesujących i najpiękniejszych krajobrazów. W miejscowości Wierzchosławice i okolicy położonych jest wiele pomników przyrody, obszarów zielonych oraz parków. Miasto Wierzchosławice tworzy wygodne warunki zarówno dla mieszkańców, jak i do odpoczynku.