iWesele.pl

Sala weselna Wola Uhruska

Wybór sali weselnej w miejscowości jest bez wątpienia jedną z najważniejszych decyzji jaka jest nowożeńcami. Każdego roku stopniowo rośnie liczba lokali w miejscowości , oferujących zorganizowanie przyjęć weselnych, toteż jest w czym wybierać. Jednak niejednokrotnie okazuje się, że im bogatszy wybór, tym trudniej podjąć decyzję. Zdecydowanie sala weselna w mieście powinna być tą wyśnioną.

Istotne jest, by podczas dokonywania wyboru sali weselnej w miejscowości pamiętać o sprawach organizacyjnych, tj. liczbie gości weselnych, położeniu sali weselnej, możliwości przenocowania gości, a także o kwocie wynajmu sali weselnej. Warto jest również zwrócić uwagę na możliwość zapewnienia przez organizatorów sali weselnej w mieście dodatkowych atrakcji, jak np.: catering weselny, czy dekoracja sali weselnej. W tym temacie pędzimy Wam z pomocą! Z naszą pomocą znajdą Państwo najlepsze sale weselne w miejscowości i okolicach.
0 +
Miast
0 +
Sal weselnych
0 +
Zadowolonych klientów

Sale weselne

Wola Uhruska

Miejscowość Wola Uhruska to miasteczko, które leży w wschodniej Polsce, województwo Lubelskie, kod pocztowy 22-230. Miasto należy do powiatu włodawskiego. Obszar zajmuje 154,1 km2.

Historia założenia nie jest dokładnie znana. Pierwsze wzmianki ukazują wieloletną historię, która powiązana jest z licznymi okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miasta Wola Uhruska osiąga ok. 3 878. Bezrobocie tutaj jest średnie i osiąga szacunkowo wartość 7%. W miasteczku Wola Uhruska gęstość zaludnienia wynosi 26 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 82, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od LWL.

Miasteczko Wola Uhruska leży blisko takich miejscowości i wsi jak: Włodawa (22,7 km), Wierzbica (21,1 km) , Urszulin (26,3 km) , Siedliszcze (8,5 km), Ruda-Huta (12,5 km), Sawin (11,2 km) , Hańsk (13,4 km).

Niezależnie od pory roku Wola Uhruska i okolica urzeka odwiedzających oferując dużo atrakcji. Mieści się tu masa atrakcyjnych miejsc, które tworzą wyjątkowy klimat miejscowości. Wola Uhruska posiada jeden z najbardziej interesujących oraz unikalnych krajobrazów. W miejscowości Wola Uhruska i okolicy położonych jest wiele pomników przyrody, obszarów zielonych oraz parków. Miasto Wola Uhruska oferuje wygodne warunki zarówno do życia, jak i do odpoczynku.