iWesele.pl

Sala weselna Zakliczyn

Decyzja dotycząca sali weselnej w miejscowości jest z pewnością jedną z najważniejszych decyzji jaka jest nowożeńcami. W każdym roku stopniowo rośnie liczba lokali w mieście , zapewniających zorganizowanie imprez weselnych, więc jest w czym wybierać. Jednak niejednokrotnie okazuje się, że im większy wybór, tym ciężej podjąć decyzję. Bo przecież sala weselna w mieście musi być tą wymarzoną.

Istotne jest, by podczas dokonywania decyzji sali weselnej w miejscowości pamiętać o kwestiach logistycznych, tj. liczbie zaproszonych gości, lokalizacji sali weselnej, możliwości noclegu gości, a także o kwocie wynajmu sali weselnej. Warto jest również mieć na uwadze opcję zapewnienia przez organizatorów sali weselnej w mieście dodatkowych opcji, jak np.: catering weselny, czy dekoracja sali weselnej. W tej sprawie pędzimy Wam z pomocną dłonią! Z naszą pomocą znajdą Państwo najlepsze sale weselne w miejscowości i okolicach.
0 +
Miast
0 +
Sal weselnych
0 +
Zadowolonych klientów

Sale weselne

Zakliczyn

Miejscowość Zakliczyn to miasteczko, które leży w południowej Polsce, województwo Małopolskie, kod pocztowy 32-406. Miejscowość należy do powiatu tarnowskiego. Powierzchnia zajmuje 4,0 km2.

Historia powstania nie jest dokładnie znana. Pierwsze zapiski wskazują na długoletnią historię, która związana jest z wieloma okolicznymi obyczajami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku 2006. Liczba mieszkańców miasta Zakliczyn wynosi ok. 1 656. Bezrobocie tu jest umiarkowane i wynosi szacunkowo wartość poniżej 10 procent. W mieście Zakliczyn gęstość zaludnienia wynosi 411,9 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 14, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od KTA.

Miasto Zakliczyn leży niedaleko takich miejscowości jak: Bobowa (19,1km), Brzesko (19,1km) , Tarnów (21,5km) , Czchów (9,5km), Ciężkowice (14,1km), Wojnicz (11,5km) , Tuchów (18,1km).

Bez względu na porę roku Zakliczyn i okolica urzeka turystów oferując dużo niespodzianek. Położonych jest tu wiele atrakcyjnych miejsc, które budują jedyny w swoim rodzaju klimat miasteczka. Zakliczyn posiada jeden z najbardziej interesujących i unikalnych krajobrazów. W miasteczku Zakliczyn i okolicy mieści się sporo pomników przyrody, obszarów zielonych a także parków. Miasteczko Zakliczyn stwarza wygodne warunki zarówno do życia, jak i do odpoczynku.