iWesele.pl

Sala weselna Zator

Wybór sali weselnej w miejscowości jest z pewnością jedną z najważniejszych decyzji jaka stoi przed nowożeńcami. W każdym roku ciągle rośnie liczba lokali w mieście , umożliwiających organizację imprez weselnych, w konsekwencji jest w czym wybierać. Niestety nie jeden raz okazuje się, że im większy wybór, tym ciężej podjąć decyzję. Bo przecież sala weselna w mieście musi być tą wyśnioną.

Istotne jest, aby w trakcie dokonywania wyboru sali weselnej w miejscowości pamiętać o sprawach logistycznych, tj. liczbie gości weselnych, lokalizacji sali weselnej, opcji przenocowania gości, a także o kwocie wynajmu sali weselnej. Warto jest także zwrócić uwagę na opcję zapewnienia przez właścicieli sali weselnej w mieście dodatkowych opcji, jak np.: catering weselny, czy dekoracja sali weselnej. W tym temacie spieszymy Wam z pomocą! Z naszą pomocą znajdą Państwo najlepsze sale weselne w mieście i okolicach.
0 +
Miast
0 +
Sal weselnych
0 +
Zadowolonych klientów

Sale weselne

Zator

Miejscowość Zator to miasteczko, które leży w południowej Polsce, województwo Małopolskie, kod pocztowy 32-640. Miasteczko należy do powiatu oświęcimskiego. Powierzchnia zajmuje 11,5 km2.

Historia założenia jest trudna do ustalenia. Pierwsze wzmianki wskazują na długoletnią historię, która związana jest z licznymi okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku 1292. Liczba mieszkańców miejscowości Zator sięga ok. 3 691. Bezrobocie tu jest umiarkowane i wynosi szacunkowo wartość 5%. W miasteczku Zator gęstość zaludnienia wynosi 320,4 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 33, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od KOS.

Miasto Zator leży w pobliżu takich metropolii, miast i wsi jak: Andrychów (17,2km), Oświęcim (16,8km) , Chełmek (17,7km) , Alwernia (10,2km), Libiąż (14,8km), Wadowice (13,2km) , Chrzanów (15,6km).

Niezależnie od pory roku Zator i okolica przyciąga turystów gwarantując ogrom atrakcji. Znajduje się tu masa ciekawych miejsc, które tworzą niesamowity klimat miasteczka. Zator posiada jeden z najciekawszych oraz unikalnych krajobrazów. W miasteczku Zator i okolicy położonych jest sporo pomników przyrody, terenów zielonych i parków. Miejscowość Zator oferuje wygodne warunki zarówno dla mieszkańców, jak i do odpoczynku.