iWesele.pl

Sala weselna Zelów

Wybór sali weselnej w mieście jest bez wątpienia jedną z najważniejszych decyzji jaka jest nowożeńcami. Każdego roku stopniowo wzrasta liczba obiektów w miejscowości , które oferują organizację imprez weselnych, toteż jest w czym wybierać. Jednak nie jeden raz uświadamiamy sobie, że im bogatszy wybór, tym ciężej podjąć decyzję. Zdecydowanie sala weselna w miejscowości musi być tą wyśnioną.

Ważne jest, aby podczas dokonywania decyzji sali weselnej w miejscowości pamiętać o sprawach logistycznych, tj. liczbie zaproszonych gości, lokalizacji sali weselnej, możliwości przenocowania gości, a także o koszcie wynajmu sali weselnej. Warto jest również mieć na uwadze opcję zapewnienia przez właścicieli sali weselnej w mieście dodatkowych atrakcji, takich jak: catering weselny, czy dekoracja sali weselnej. W tym temacie pędzimy Wam z pomocą! Z naszą pomocą znajdą Państwo najlepsze sale weselne w miejscowości i okolicach.
0 +
Miast
0 +
Sal weselnych
0 +
Zadowolonych klientów

Sale weselne

Zelów

Miasto Zelów to miasteczko, które położone jest w centralnej Polsce, województwo Łódzkie, kod pocztowy 97-425. Miasto należy do powiatu bełchatowskiego. Powierzchnia zajmuje 10,8 km2.

Historia powstania jest trudna do ustalenia. Pierwsze zapiski ukazują wieloletną historię, która powiązana jest z wieloma okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku 1957. Liczba mieszkańców miasteczka Zelów osiąga ok. 7 665. Bezrobocie tutaj jest średnie i wynosi szacunkowo wartość poniżej 10 procent. W miasteczku Zelów gęstość zaludnienia wynosi 713,0 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 44, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od EBE.

Miasteczko Zelów leży blisko takich miejscowości i wsi jak: Rzgów (28,9km), Tuszyn (27,2km) , Szadek (30,4km) , Bełchatów (14,2km), Pabianice (23,4km), Łask (15,3km) , Zduńska Wola (24,5km).

Niezależnie od pory roku Zelów i okolica przyciąga odwiedzających gwarantując wiele niespodzianek. Znajduje się tu wiele atrakcyjnych miejsc, które budują wyjątkowy klimat miejscowości. Zelów posiada jeden z najbardziej interesujących i najpiękniejszych krajobrazów. W miejscowości Zelów i okolicy mieści się dużo pomników przyrody, obszarów zielonych w tym również parków. Miasteczko Zelów oferuje komfortowe warunki zarówno dla mieszkańców, jak i dla turystów.