iWesele.pl

Sala weselna Jeżewo

Wybór sali weselnej w miejscowości jest zdecydowanie jedną z najbardziej istotnych decyzji jaka jest nowożeńcami. Każdego roku stopniowo wzrasta liczba obiektów w mieście , zapewniających zorganizowanie przyjęć weselnych, toteż jest w czym wybierać. Jednak nie jeden raz uświadamiamy sobie, że im szerszy wybór, tym trudniej zdecydować. Zdecydowanie sala weselna w mieście powinna być tą wyśnioną.

Ważne jest, by w trakcie podejmowania wyboru sali weselnej w mieście pamiętać o kwestiach logistycznych, tj. liczbie gości weselnych, położeniu sali weselnej, możliwości noclegu gości, jak również o kwocie wynajmu sali weselnej. Warto jest również mieć na uwadze opcję zapewnienia przez organizatorów sali weselnej w miejscowości dodatkowych atrakcji, takich jak: catering weselny, czy dekoracja sali weselnej. W tej sprawie spieszymy Wam z pomocą! Z naszą pomocą znajdą Państwo najlepsze sale weselne w miejscowości i okolicach.
0 +
Miast
0 +
Sal weselnych
0 +
Zadowolonych klientów

Sale weselne

Jeżewo

Miasteczko Jeżewo to miasto, które znajduje się w centralno-północnej Polsce, województwo Kujawsko-Pomorskie, kod pocztowy 09-205. Miasto należy do powiatu świeckiego. Powierzchnia zajmuje 156,5 km2.

Historia powstania nie jest dokładnie znana. Pierwsze zapiski wskazują na długoletnią historię, która powiązana jest z wieloma okolicznymi obyczajami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miejscowości Jeżewo wynosi ok. 8 125. Bezrobocie tu jest nie za wysokie i osiąga szacunkowo wartość poniżej 10 procent. W mieście Jeżewo gęstość zaludnienia wynosi 52 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 52, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od CSW.

Miasteczko Jeżewo leży w pobliżu takich metropolii, miast i wsi jak: Lniano (17,7 km), Dragacz (16,8 km) , Grudziądz (17,9 km) , Świecie (11,3 km), Warlubie (13,6 km), Drzycim (13,2 km) , Osie (13,7 km).

Niezależnie od pory roku Jeżewo i okolica przyciąga turystów gwarantując wiele niespodzianek. Położonych jest tu masa interesujących miejsc, które tworzą jedyny w swoim rodzaju klimat miasteczka. Jeżewo posiada jeden z najciekawszych oraz najpiękniejszych krajobrazów. W mieście Jeżewo i okolicy mieści się wiele pomników przyrody, obszarów zielonych oraz parków. Miasteczko Jeżewo oferuje wygodne warunki zarówno dla mieszkańców, jak i do odpoczynku.